Malarnia proszkowa na pełnych obrotach

Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym. Dysponujemy profesjonalną linią automatyczną przystosowaną do nakładania powłok metalizowanych, młotkowych, transparentnych oraz do nanoszenia brokatów.
Firma ZELKA Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu malowania proszkowego. Posiadamy niezawodną i wydajną linię automatyczną, przeznaczoną do nakładania różnego rodzaju powłok: młotkowych, metalizowanych lub transparentnych. Obsługuje ona elementy o maksymalnych wymiarach:

szerokość – 500 mm;
długość – 1650 mm;
wysokość – 1050 mm.
Sprawnie realizujemy wszystkie zlecenia, dotyczące zarówno nakładania barwników, jak i ich usuwania. Podejmujemy się również transportu przygotowanych u nas elementów.

Zalety
Popularność malowania proszkowego wynika z wielu powodów. Przede wszystkim metoda ta sprawia, że poddane jej powierzchnie wykazują się odpornością na wysoką temperaturę, działanie chemikaliów oraz na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość nakładania dość grubych warstw specjalistycznej farby sprawia, że wszystkie niedoskonałości produktu, powstałe np. w wyniku uprzedniej obróbki mechanicznej, zostaną zamaskowane.