Zelka

Naszą specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali w tym stali nierdzewnej.

icon_widget_image Pon.-Pt. 6:00 - 17:00; Sob. 7:00 - 12:00 icon_widget_image Psary Małe, ul. Folwarczna 8, 62-300 Września icon_widget_image +48 061 4388 100 +48 061 4388 711 icon_widget_image +48 061 4388 805 icon_widget_image zelka@zelka.pl
Image Alt
Dowiedz się się więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami

ZELKA

Zelka Sp.z o.o.

Psary Małe, ul. Folwarczna 8

62-300 Września

+48 061 4388 100

+48 061 4388 711

+48 061 4388 805

zelka@zelka.pl

O firmie

Dokumentacja spółki ZELKA przechowywana jest w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem

KRS: 0000065943

NIP: 7891541409

Szerokość geograficzna: 52.338384 | Długość geograficzna: 17.516971

Znajdż nas na:

Mocowania

Dawid Kluk

+48 61 4388 102

+48 510 051 265

dawid.kluk@zelka.pl

mocowania@zelka.pl

Grzegorz Pieczyński

+48 61 4388 104

+48 512 642 888

grzegorz.pieczynski@zelka.pl

Malarnia

Dawid Kluk

+48 61 4388 102

+48 510 051 265

dawid.kluk@zelka.pl

malarnia@zelka.pl

Laser

Grzegorz Urbaniak

+48 730 976 366

+48 61 4388 116

+48 61 4388 120

grzegorz.urbaniak@zelka.pl

laser@zelka.pl

Hurtownia

Maciej Malęgowski

+48 61 4388 119

+48 533 318 633

hurtownia@zelka.pl

Skontaktuj się z wybranym działem

Twoje imię i nazwisko (obowiązkowe)

Twój email (obowiązkowy)

Twój telefon (obowiązkowy)

Twoja wiadomość