O Nas

Naszą specjalnością są praktyczne systemy mocowań. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali w tym stali nierdzewnej.

icon_widget_image +48 061 4388 100 icon_widget_image +48 061 4388 805 icon_widget_image zelka@zelka.pl

Adres

Psary Małe, ul. Folwarczna 8

62-300 Września, Polska

Image Alt

Usługi

Nasze usługi

NASZA OFERTA

Obok wysokiej klasy produktów oferujemy również usługi w skali przemysłowej. Potrzeby ciągłego rozwoju i dążenie do kompleksowej obsługi klientów związanej z obróbką blach doprowadziły do wyposażenia naszej firmy w odpowiednie maszyny do obróbki laserowej i plastycznej, gięcia, spawania i malowania proszkowego. Realizacje nawet wymagających zleceń realizujemy za pomocą wycinarek laserowych 2D, pras krawędziowych, pras mimośrodowych z podajnikiem, pił taśmowych, gilotyny, czy za pomocą spawarek przeznaczonych do łączenia stali czarnych, aluminium i stali nierdzewnych. W celu oszczędności czasu naszych klientów oferujemy również malowanie proszkowe. Dla potrzeb lakierowania drobnych elementów w dużej ilości wykorzystujemy automat, natomiast krótkie i małe serie wykonujemy na kabinie manualnej. Ostateczny proces obróbki wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni, dlatego posiadamy obróbkę strumieniowo-ścierną o drobnej granulacji lub proces automatycznego odtłuszczania metodą ultradźwiękową.

Wycinanie laserowe
blach

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesną wycinarkę laserową, zapewniającą ogromną dokładność, skrócenie czasu pracy oraz obniżenie kosztów.

Malowanie proszkowe

Precyzyjna technika nakładania farby proszkowej na różnego rodzaju detale. Utwardzona powłoka daje nie tylko wyjątkowe efekty estetyczne, ale także zyskuje ogromną odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne czy działanie wysokiej temperatury.

Obróbka plastyczna

Oferujemy także usługi na prasach mimośrodowych z podajnikiem taśm o maksymalnym nacisku do 125T, cięcie gilotyną arkuszy blach o szerokości maksymalnej do 2,5 m i grubości 6mm oraz usługę spawania metodą MIG, MAG.