Zelka

Naszą specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali w tym stali nierdzewnej.

icon_widget_image Pon.-Pt. 6:00 - 17:00; Sob. 7:00 - 12:00 icon_widget_image Psary Małe, ul. Folwarczna 8, 62-300 Września icon_widget_image +48 061 4388 100 +48 061 4388 711 icon_widget_image +48 061 4388 805 icon_widget_image zelka@zelka.pl
Image Alt
Poznaj nas

O nas

Dlaczego dobrze się z nami współpracuje?

ZELKA

KIM JESTEŚMY?

ZELKA

Firma ZELKA Sp. z o.o. prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Naszą specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali w tym stali nierdzewnej. Są to więc produkty estetyczne i solidne, wykazujące się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci oraz na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Cechy te sprawiają, że nasz asortyment przez wiele lat będzie spełniał swoje funkcje użytkowe. Można u nas zamówić również eleganckie oraz wytrzymałe uchwyty do rynien. Dysponujemy także funkcjonalnymi mocowaniami przeznaczonymi do wykorzystania w instalacjach odwodnieniowych wiaduktów, mostów oraz hal. Nasze rurowe uchwyty metalowe spełnią oczekiwania jakościowe i cenowe zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli profesjonalnych firm budowlanych.

Poznaj Nas

Zgrany Zespół

Wykfalifikowany i zgrany zespół czyni naszą firmę jednym z liderów na rynku. Zapraszamy do Współpracy!

HISTORIA FIRMY ZELKA

Przedsiębiorstwo ZELKA jest przykładem rodzinnej firmy prywatnej. Siedziba spółki znajduje się w miejscowości Psary Małe koło Wrześni – przy trasie Poznań – Warszawa. Zakład rozwija się od 40 lat. Początkowo zajmowała się sferą typowo usługową – instalacje wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz blacharstwo-dekarstwo. Aktualnie „Zelka” działa w branży metalowej, zajmując się głównie produkcją stalowych uchwytów do rynien i rur spustowych oraz kanalizacji wewnętrznej, systemów mocowań do instalacji odwodnień mostów i wiaduktów oraz hal przemysłowych. Lata 80-te pozwoliły ustabilizować byt firmy i rozpocząć jej systematyczny rozkwit. Lata 90-te po początkowym kryzysie pozwoliły systematycznie rozwinąć firmę. Udało się wzmocnić park maszynowy, podnieść jakość produkcji i rozpocząć kooperację. Całość działań z tego okresu pozwoliła przygotować warunki do znacznych zmian ekonomicznych, strukturalnych i organizacyjnych. W 1999 roku firma uzyskała status zakładu pracy chronionej, rok później przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w takiej postaci funkcjonuje do dnia dzisiejszego pod nazwą ZELKA Sp. z o.o.

Jesteśmy od pokoleń

Bogata Historia

Nasz zakład we Wrześni rozwija się już od ponad 40 lat. Zapraszamy do podjęcia Współpracy!

Produkty i usługi

100% Jakości

Nasze produkty przechodzą rzetelną kontrolę jakości. Wszystkie produkty są estetyczne i solidne.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do Nas odpowiemy na Twoje pytania. Więcej dowiesz się w zakładce kontakt.